"Nie ma wad i zalet, są tylko cechy"

Maciek Mroczyński

Poznaj swoje cechy

i odkryj mocne strony

Rezonans Cybernetyczny™ to test, który ma na celu

zbadanie potencjału człowieka

i wspieranie go w podejmowaniu ważnych decyzji.

Opinie

IconIconIconIconIcon

Poddałam się bardzo ciekawemu doświadczeniu, które sprawiło, że zupełnie inaczej spojrzałam na swoje możliwości. Od czasu przeprowadzenia tego testu ciągle jestem w procesie obserwowania siebie i odkrywania , że predyspozycje to zmienna wartość i warto to wiedzieć. Świadomość siebie sprawia , że nie rozdrabniam swojego potencjału tylko aktywuję cechy aktualnie najmocniejsze i aktualnie potrzebne.

Image

Izabela Rajkiewicz

Architekci przyszłości, wskażą i rozświetlą Ci Twoją drogę, którą warto podążać. Odkryjesz z nimi swój talent i predyspozycje, a także cechy, które będą zyskiwały na znaczeniu i te, które będą traciły na sile. Dla mnie test dynamiczny okazał się przełomem, a raport z wynikami dał odpowiedzi na wiele dręczących pytań i wątpliwości. A co ważne wszelkie informacje w nim zawarte i wskazówki odbieram jak ubranie szyte na miarę, które pasuje na mnie perfekcyjnie. Szczerze polecam.

IconIconIconIconIcon

Marlena J-W

ImageIconIconIconIcon

Jordan Kulinski

Image

Z Rezonansu Cybernetycznego skorzystałem w momencie, gdy nie do końca wiedziałem czy jestem w dobrym miejscu w życiu i szukałem jakichś odpowiedzi na pytanie "co dalej?".Totalnie zaskoczyłem się wynikami i tym jak trafnie Rezonans odczytał moje mocne strony i dał wskazówki w jakim kierunku podążać. Myślę, że jest to świetne narzędzie do ogólnego samorozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Icon

Melisa Rajs

IconIconIcon

Experience oparty na poszerzeniu wiedzy o zasobach własnych płynący z cybernetyki. Świetne narzędzie dla osób prywatnych, pracodawców czy potencjalnych pracowników. Czuję, że pewne elementy cechujące mnie, które zostały zobrazowane na konkretnych przykładach, dodały mi siły i pewności siebie. W końcu, znając siebie lepiej, jesteśmy w stanie wydajniej się sobą zajmować. Sama zresztą kompetencja Pana M. Mroczyńskiego, z którym miałam szczęście mieć kontakt, pozbawia mnie wszelkich obaw, co do wiarygodności analiz i badań. Serdecznie polecam zainteresowanym zapoznanie się z ofertą.

IconIcon

W wyniku udziału w Teście Dynamicznym opartym na tzw. rezonansie cybernetycznym, otrzymałem wiedzę na temat swoich cech sztywnych i elastycznych i wynikających z nich możliwości. Dzięki wynikom testu poznałem swoje mocne strony i zdolności do zwiększenia potencjału w kontekście aktualnych zmian życiowych. Zarówno wykonanie testu jak i omówienie wyników było bardzo cennym doświadczeniem, które będę mógł wykorzystać w dalszych decyzjach i działaniach.

IconIconIconIconIconImage

Adam Hadi

Wynik REZONANSU CYBERBETYCZNEGO to bardzo przejrzysta i czytelne mapa, uwzględniająca nie tylko to co w nas żywe obecnie ale także to, co na horyzoncie. Wszystko podane bardzo przystępnie i zrozumiale. Poznaj siebie !

Prometej Wyzwolony

IconIconIconIconIconImage

Skuteczne i precyzyjne narzędzie do poznania swoich cech charakteru. Przydatna i pomocna konsultacja omawiająca wyniki testu.

IconIconIconIconIcon

Jakub Adamkiewicz

Image

misia

IconIconIconIconIcon

Ten test to był strzał w dziesiątkę! Pomógł mi zdecydować jakie liceum wybrać. Był dość trudny, ale bardzo przydatny. Dzięki niemu poznałam swoje mocne i słabe strony oraz talenty. Teraz wiem, że pasuje mi kierunek humanistyczny i psychologiczny i że w tych kierunkach warto, abym się kształciła.

IconIconIconIconIcon
IconIconIconIconIcon

Bardzo ciekawe doświadczenie. Opinia o mnie, stworzona na podstawie moich odpowiedzi na nieoczywiste zagadnienia, która jest wynikiem opracowania naukowego, bardzo mnie zaskoczyła. Popatrzyłam na siebie nie swoimi oczami i okazało się, że cybernetyka odkryła we mnie potencjał, którego ja nie dostrzegałam.

IconIconIconIconIconImage

Danuta Jakubowska

Rezonans cybernetyczny jest niesamowitym narzędziem pozwalającym lepiej poznać samego siebie. Jest zupełnie inny niż wszystkie testy predyspozycji. Jego wyjątkowość polega na tym, że podkreśla on nasze mocne strony i daje wskazówki jak je wykorzystywać bardziej efektywnie. Po otrzymaniu wyników w końcu jasne się staje czemu jedne rzeczy robimy chętniej, a inne sprawiają nam problem. Również dostajemy informację jakimi metodami najłatwiej nam będzie wykonywać zadania i rozwiązywać problemy.

IconIconIconIconIcon

luki robak

Cybernetyka jak zwykle mnie zaskakuje i pewnie jeszcze długo będzie zaskakiwać :)Bardzo mocno polecam Rezonans Cybernetyczny! Niby człowiek wiedział wiele z tych rzeczy, ale warto było sobie przypomnieć i zebrać w jednym miejscu te wszystkie mocne strony. Niestety w natłoku codziennych zadań i ciągłej nauki nowych umiejętności, zapominam, ile już posiadam.

IconIconIconIconIcon

Agnieszka Elwertowska

Image

Dlaczego to robimy

Click to play video

Chcemy żyć w świecie, w którym każdy zna swoje talenty i je wykorzystuje!

Niezależnie, czy jest to nasza rodzina czy znajomi, nasi współpracownicy, klienci czy dostawcy - przyjemniej jest przebywać z ludźmi, którzy cieszą się tym, co robią.

Rezonans Cybernetyczny™ powstał po to, żeby łatwiej nam było znaleźć radość i satysfakcję z tego, co robimy.

Icon
Icon
Icon
Icon

Jak to robimy?

Rezonans Cybernetyczny™ ma formę testu online i trwa ok. 60-90 minut.

Na podstawie wyników badania możemy określić cechy człowieka, jego mocne strony, a nawet jeszcze ten nieprzejawiony potencjał.

Dodatkowo Rezonans Cybernetyczny™ może wskazać optymalne otoczenie, w którym człowiek będzie się dobrze czuł i rozwinie swoje predyspozycje.

Nasz algorytm potrafi precyzyjnie rozpoznać i określić 160 000 typów ludzi, a na tej podstawie zobrazować różnice i cechy wspólne między nimi. To ułatwia ich dobór do zadań i konfiguracje w zespoły.

Co robimy?

"Ludzie w szkołach uczą się wielu ważnych informacji, ale nie o sobie, a także wielu informacji o sobie, ale mało ważnych"

prof. dr hab. Marian Mazur

Twórca Polskiej Szkoły Cybernetyki

Na podstawie wyników badania dajemy użytkownikom raport RC, w którym znajdą wiele ważnych informacji o sobie.


Po zapoznaniu się z raportem, czyli nazwaniu swoich cech, łatwiej jest podejmować ważne decyzje.


Nasza technologia pomaga dopasować indywidualny plan rozwoju obszarów, które warto wzmacniać.


Dodatkowo, na podstawie cech i predyspozycji dobieramy dedykowane materiały edukacyjne.

Dostarczamy wiedzę i narzędzia do budowy własnych narzędzi!

Jak wygląda proces RC

1 krok

Icon

Rozpocznij badanie

Poznaj swoje atuty

Najważniejszy jest dobry pierwszy krok!

2 krok

Rozwiąż test - Rezonans Cybernetyczny™ i odkryj swoje mocne strony.

Dowiedz się, jakie masz predyspozycje.

Na maila dostaniesz raport w formie PDF - spis treści swoich mocnych stron.

Icon

3 krok

Rozwijaj swoje atuty

Rozwijaj swoje mocne strony - dopasuj sposób działania do swoich predyspozycji.

Dowiedz się, jakie jest sprzyjające dla Ciebie otoczenie. Stwórz swój plan rozwoju.

3 krok

Icon

Testy klasyczne

Testy klasyczne mają za zadanie określić proces poznawczy - zbadać stan obecny wiedzy (aktualny na moment badania, "tu i teraz") bez ingerencji, wprowadzania zmian.


Przykładowe testy klasyczne to:

 • test teoretyczny na prawo jazdy
 • matura
 • test IQ

REZONANS CYBERNETYCZNY™

Rezonans Cybernetyczny™, oprócz funkcji testu klasycznego, swoimi pytaniami pomaga spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Dzięki temu szybciej i śmielej będziesz podejmować decyzje zgodne z Tobą.

Dodatkowo, na podstawie zebranych odpowiedzi, generuje on indywidualne zalecenia oraz zestawy wiedzy i ćwiczeń, pozwalających na praktyczny trening umiejętności.


Proces ten pomaga w samodzielnym dopasowywaniu swojego otoczenia oraz sprawniejszym wykorzystaniu potencjału.

Zwróć uwagę na precyzję!

Icon

Im dokładniej wykonasz badanie, tym bardziej trafne i użyteczne dla Ciebie uzyskasz zalecenia.


Dla lepszego efektu możesz wykonywać badanie wielokrotnie i zwiększać precyzję uzyskanych wyników.

Przy dowolnie wybranych dwóch osobach, Rezonans Cybernetyczny™ może wskazać, czym się będą wyraźnie różniły w danej sytuacji, a gdzie i kiedy te osoby będą do siebie podobne.

Czym różni się

Rezonans Cybernetyczny™

od testów klasycznych?

Podstawy naukowe

Zalecenia są generowane z wykorzystaniem naukowych metod Polskiej Szkoły Cybernetyki w ujęciu interdyscyplinarnym oraz nowoczesnych koncepcji i narzędzi:

 • LAI (Logika Aksjomatyczno-Informacyjna)
 • ML (uczenie maszynowe, Machine Learning)
 • TOC (teoria ograniczeń, Theory of Constraints)

Opinie

IconIconIconIconIcon

Dzięki rezonansowi cybernetycznemu można dowiedzieć się o swoich mocnych stronach, kierunkach rozwoju i wielu innych. Można spojrzeć na siebie z boku i dostrzec w sobie cechy, na które nie zwracamy uwagi na co dzień. Wyniki testu cybernetycznego odbieram jako bardzo pasujące do mnie, są przydatną wiedzą jeśli chce się zgłębiać swój potencjał.

Image

Paula Pio

Jeśli miałbym krótko i dobitnie opisać moje doświadczenia z Rezonansem Cybernetycznym to jedyne co przychodzi mi do głowy to ABSOLUTNIE IMPONUJĄCE! Ja osobiście byłem zaskoczony wiernością opisu mojej osoby oraz co ciekawe, dowiedziałem się dlaczego od małego nauka z książek i pisanie wypracowań tak drastycznie ciężko mi przychodziły. Tytułem wstępu, w telegraficznym skrócie, cybernetyka jest wspaniałą nauką opisującą parametry sterownicze każdego układu (a sterować można praktycznie wszystkim). Potrafi ona w sposób zarówno jakościowy (w tym jest co do zasady podobna do psychologii), jak i ilościowy (tu jest klasą sama w sobie) opisać charakter - czyli zbiór niezmiennych parametrów sterowniczych każdego układu, więc również, a nawet przede wszystkim charakter człowieka.


Pierwszym i najważniejszym aspektem Rezonansu Cybernetycznego jest możliwość poznania i lepszego zrozumienia swojego charakteru, a więc zbioru cech wynikających z naszych wewnętrznych potrzeb. W tym miejscu nie sposób opisać zaskoczenia dokładnością opisu naszej osoby, jaką Rezonans Cybernetyczny nam prezentuje! W prosty i przejrzysty sposób dowiadujemy się jakie mamy predyspozycje, mocne strony oraz kluczowe umiejętności, a także w jaki sposób powinniśmy przyswajać wiedzę oraz komunikować się z otoczeniem. Wszystko to opisane w sposób ilościowy (liczbowo) i przedstawione graficznie. Będąc pod wrażeniem dokładności swoich własnych wyników poprosiłem mojego przyjaciela (którego styczność z cybernetyką należy ocenić na znikomą) o wypełnienie testu i uzyskanie Rezonansu Cybernetycznego. Mieliśmy niesamowitą frajdę porównując nasze predyspozycje i dyskutując różnice w spojrzeniu na świat :)


Mogę z całą pewnością napisać, że dzięki temu doświadczeniu wzmocniliśmy naszą przyjaźń bo zrozumieliśmy gdzie i dlaczego tak samo postrzegamy rzeczywistość i jakie są tego konsekwencje - krótko mówiąc zrozumieliśmy dlaczego w ogóle jesteśmy przyjaciółmi :D


Nie mogę doczekać się dalszego rozwoju tego narzędzia bo pola do jego zastosowania są niemalże nieograniczone!!!

IconIconIconIconIcon

Witold Adamkiewicz

ImageIconIconIconIcon

vantea cream

Image

Test dynamiczny jest bardzo ciekawym narzędziem, które pozwala na zgłębienie i zrozumienie własnej osobowości, odkrycie mocnych stron oraz identyfikację cech sztywnych i elastycznych. Umożliwia głębsze spojrzenie na siebie i otwiera drogę do tego, by popracować nad osobistym rozwojem. Test ma potencjał nie tylko w odkrywaniu mocnych stron i cech, ale i w budowaniu większej samoświadomości. Pozwala spojrzeć na siebie z innej perspektywy i pokazuje, że każdy z nas posiada mocne strony, które warto pielęgnować i być ich świadomym.


U mnie test wyszedł bardzo trafny, wszystko pokryło się z moimi faktycznymi cechami. Bardzo przydatne narzędzie, jeśli ktoś chciałby bardziej poznać siebie, ale i również test idealnie nadałby się np. dla pracodawców

IconImage

Patryk Paraszkiewicz

IconIconIcon

Jestem pod ogromnym wrażeniem Rezonansu Cybernetycznego! To niesamowite narzędzie, które otwiera przed mną szerokie możliwości rozwoju i doskonalenia moich umiejętności. Projekt ten nie tylko dostarcza mi cennych informacji, ale również stanowi prawdziwą inspirację do działania. CEO, Maciej, to dla mnie nie tylko lider projektu, ale także źródło bezcennych porad, które zdecydowanie wpływają na efektywność mojej pracy. Jako beta tester Rezonansu Cybernetycznego czuję się niezwykle wdzięczny za możliwość uczestniczenia w tym innowacyjnym przedsięwzięciu. To dla mnie nie tylko szansa na rozwijanie się, ale również społeczność ludzi z podobnymi pasjami i celami. Dzięki narzędziom dostarczanym przez Macieja, moje codzienne obowiązki stają się bardziej efektywne, a sam proces nauki staje się pasjonującą przygodą. Zachęcam każdego, kto ma taką możliwość, do dołączenia do Rezonansu Cybernetycznego. To nie tylko szansa na rozwój zawodowy, ale także okazja do poznania fascynujących ludzi i tworzenia inspirującej społeczności. Wierzę, że to właśnie tego typu projekty naprawdę zmieniają nasze podejście do nauki i pracy.

IconIcon

Odkąd zrobiłem Rezonans Cybernetyczny moje życie obrało nowy kierunek. Wyniki omówione z Maciejem Mroczyńskim poukładały mi wiele rzeczy w głowie jak i życiowo zupełnie na nowo. Wiele moich potencjałów nigdy nie potrafiłem spożytkować, gdyż nie rozumiałem do końca jak mógłbym je zastosować w życiu codziennym. Nagle się okazało, że odpowiednie ich ukierunkowania daje możliwość wejścia na nowy poziom funkcjonowania. Nigdy nie lubiłem się uczyć chyba, że coś wydawało mi się interesujące – i wtedy też miałem wyniki mocno ponadprzeciętne.


Okazuje się, że odpowiednie ukierunkowanie własnych potencjałów daje możliwość uczynienia nauki i pracy czymś ekscytującym, porównywalnym do przeżywania fabuły z jakiejś dobrej powieści jak swojej własnej. Dowiedziałem się w czym jestem dobry (na wielu poziomach), jakie potencjały będą się rozwijały samoistnie w następnych okresach czasowych, które mogę wzmacniać i jakimi metodami, a które będą się wygaszały i jaki to niesie ze sobą potencjał (nie istnieje pojęcie "straty" gdy rozumie się jak działa Wszechświat). Zrozumienie własnego „mechanizmu” funkcjonowania daje mapę ze wskazówkami do podnoszenia własnego życia na nowy poziom.


Szybko się okazało, że poprzez odpowiednie podejście i wykorzystanie własnych naturalnych potencjałów, jestem w stanie przyswajać informacje ponad 2x szybciej. Odpowiednia konsumpcja wiedzy również daje znacznie lepsze rezultaty niż gdybym to robił „tradycyjnymi” metodami. PODSUMOWUJĄC. Chciałbym by było jasne, że nie chodzi tylko o naukę czy pracę, ale tak naprawdę o KAŻDY aspekt życia. Rezonans Cybernetyczny pozwala bardziej Być, Doświadczać, Przeżywać i Żyć, gdyż kieruje nas do wnętrza nas samych. Do własnego źródła naszej egzystencji i tego jak każdy z nas indywidualnie przejawia się na tym świecie, jako niepowtarzalny aspekt całości wielkiego Wszechświata obfitego w Moc Kreacji i Dobrobytu.

IconIconIconIconIconImage

Łukasz Hauk

Witam, polecam wszystkim wykonanie rezonansu cybernetycznego, jest to bardzo pomocne narzędzie uświadamiające w czym mamy predyspozycje bez żadnej krytyki, lepszości czy gorszości. Rezonans pomaga nam ukierunkować się na konkretne zagadnienia, w których jesteśmy po prostu lepsi.

Yan Sorokin

IconIconIconIconIconImage

Podobno nie ma przypadków, bo wszystko nabiera sensu z perspektywy czasu. Zatem jestem wdzięczna za mój przypadek. Dla mnie udział w teście cybernetycznym jest, jak przeczytanie dobrej książki. Co jakiś czas wracasz ponownie do treści i za każdym razem odkrywasz coś nowego. Test Cybernetyczny jest bodźcem, który mówi ci, jaki byłeś, gdzie jesteś, i co może się wydarzyć, jeśli podejmiesz wyzwanie. Jest ciekawym drogowskazem. Testy odnoszące się do talentów, uświadamiają nam, że talent to nie tylko umiejętność pięknego tańca, malowania, czy śpiewania. To twój szczególny sposób myślenia, i postrzegania. Każdy z nas jest inny i każdy jest ok. Ty jesteś ok i masz coś, co możesz doprowadzić do mistrzostwa, twój szczególny talent. Na resztę nie ma co tracić czasu. Ukrytym przesłaniem testu osobowości jest przekonanie, że rozwijanie swoich mocnych stron jest drogą do: osobistej mocy i satysfakcji, poczucia własnej wartości, bycia na właściwym miejscu w świecie. Test szerzej otwiera drzwi: pozytywnej przewagi, niekiedy dużych sukcesów zawodowych i finansowych. Zatem Warto się testować, analizować informację zwrotną, i pozytywnie wchodzić w proces zmian. Wyposażony w nową wiedzę, w miarę jak przystępujesz do kolejnych eksperymentów życiowych, zwanych wyzwaniami, które są jak kolejna podróż bohatera, powracasz jako nowa osoba z nowym spojrzeniem na własną rzeczywistość. Ciekawe co z tym zrobimy?

IconIconIconIconIcon

Aleksandra Bandomir

Image
IconIconIconIconIcon
IconIconIconIconIcon
IconIconIconIconIcon

Wyniki jakie otrzymałam po wykonaniu testu Rezonansu Cybernetycznego dały mi szersze spojrzenie na swoje predyspozycje zawodowe. Test uzmysłowił mi, że w myśl zasady, że „Nie ma wad i zalet. Są tylko cechy”, pewne atrybuty swojej osobowości, które uważałam do tej pory za swoją słabość, poprzez zmianę kierunku zawodowego mogę przekuć w atuty. W ostateczności powstał obraz, na podstawie którego zdałam sobie sprawę, że wykonuję zawód w którym nie wykorzystuję w pełni swojego potencjału, wniosek ten w dalszych krokach skłoniło mnie do poszukiwań nowej pracy.


Uzyskane w teście informacje, stanowią dobrą bazę do rozmowy z doradcą zawodowym daje to możliwość stworzenia odpowiedniej ścieżki zawodowej. Dodatkowo wiedza o sobie z zakresu predyspozycji komunikowania się w pracy zawodowej jak również w życiu osobistym, przynosi świadomość wyboru efektywniejszej formy wyrażania swoich opinii.

IconIconIconIconIcon

Magda Leszczyna

Image

Projekt ARCHIMEN to świetne narzędzie dla ludzi tworzących organizacje wieloosobowe.


REZONANS CYBERNETYCZNY pomaga określić zdolności oraz talenty ludzi, dźęki czemu łatwo dopasować dla nich stanowiska. Takie działanie zwiększa efektywność całej organizacji. Ludzie są w niej szczęsliwi, bo wykorzystują swój cały potencjał, robią to co lubią i to w czym czują śę profesjonalistami. Znacznie redukuje to też efekt "wypalenia zawodowego" i znudzenia śę w pracy.


Odkrycie swoich talentów często jest szokujące, ale i motywujące do działania i stawania śę jeszcze lepszym w tym co śę lubi i w czym jest śę naprawdę dobrym.


Takie działanie wspomoże wiele organizacji i usunie wiele problemów. Polecam ARCHIMEN i Rezonans Cybernetyczny bo to naprawdę proste i bardzo pomocne narzędzie.

ImageIconIconIconIconIcon

Andrzej Rady

Jestem bardzo wdzięczna Maćkowi za możliwość wzięcia udziału w rezonansie cybernetycznym i szczególowe wytłumaczenie wyniku testu. Dostałam bardzo cenne wskazówki, jakie pozytywne cechy i umiejętności posiadam, a o których nawet nie zdawałam sobie sprawe bo myśłałam, że wszyscy tak mają. Napewno będę jeszcze analizować wynik testu i wdrażać tą wiedze w życie, natomiast mam już bardziej przejrzyste spojrzenie na siebie i swoje możliowści. Wdzięczność za podrzucenie kilku pomysłów, spróbuje słuchanie w przyspieszonym tempie i narysuje mape myśli. W prostocie jest piękno, a ten rezonans jest odbiciem prostoty, jest w nim zawarta prawda o nas samych. Jeżeli któś chce wyjść ze skorupy, z calego serca polecam rezonans magnetyczny.

IconIconIconIconIconImage

Natalia Kotowycz

Wypełnij formularz

i przejdź do badania

OFERTA

Icon

REGULAMIN

Icon

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Icon
REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Icon Icon

Opinie

Icon Icon

Marka Archimen® jest własnością Driving Centers Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000422858,

kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych), REGON: 146157501, NIP: PL7010344905.

Twórca Rezonansu Cybernetycznego

Maciej Mroczyński

Image
 • Celem jest... (archimen - wstęp) - skopiować
 • Rekomendujemy wypełniać badanie na komputerze lub laptopie
 • Opinie - ściana
 • film - miniatura do aktualizacji NJ
 • przejścia - mobilna
 • faq

J


E


D


E


N

JEŻ


EWOLUCJA


DOŚWIADCZENIE


EKSPERT


NAUCZ INNYCH

Z nami zrobisz to w pięć kroków ujętych w JEDEN

Zima w biznesie

Od wielu lat wiadomo, że nadchodzi biznesowa zima, ale od 2020 roku ten proces mocno przyspieszył.

Zmieniły się relacje międzyludzkie, sposób komunikowania się, a przez to zmienił się również biznes.

Skończyły się czasy, kiedy działają uśrednione metody, programy nauczania czy sposoby działania.

Nasza nowoczesna technologia ujęta w Rezonans Cybernetyczny™ rozpoznaje ludzki potencjał, określa indywidualne cechy człowieka i pozwala na dopasowanie do nich jego drogi - procesu rozwoju mocnych stron.

W świecie, który tak szybko się zmienia, zamiast gonić za zmianami, warto skupić się na tym, co niezmienne - czyli na człowieku!

odkryj swoje atuty – jest to bezpłatny krok – zrób test i otrzymaj raport

stwórz plan rozwoju – dopasowany do Ciebie – szyty na miarę możliwość osobistych konsultacji lub grupowych warsztatów

wyrób nawyki - stworzysz własne narzędzia do podejmowania decyzji i ich oceny, dzięki czemu będziesz szybciej robić postępy

zostań autorytetem w swojej dziedzinie - masz możliwość współtworzyć z nami materiały edukacyjne dla innych

pokaż innym, jak rozwijać swoje mocne strony, jak być "JEŻEM" w swojej dziedzinie